1. Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Jutro święto NMP Matki Kościoła.
2. Wczoraj dzieci z naszej parafii przystąpiły do I Komunii św. Módlmy się w ich intencji i za ich najbliższych. Dzieci zapraszamy codziennie na „Biały Tydzień” na godz. 17.30
3. We wtorek Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwie o naszych mamach, wypraszając dla nich Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej, a dla zmarłych prośmy o radość wieczną w niebie.
4. W przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.
5. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 dzieci z klas IV będą obchodzić rocznice I komunii św. Zapraszamy te dzieci we wtorek na próbę na godz. 18.30. Spowiedź dla nich i ich bliskich w piątek o 18.30
6. Msza św. na ul. Królewskiej z racji poświęcenia pól została przeniesiona na wtorek 26.05 na godz. 18.30
7. Przygotowujemy się do jubileuszu 800-lecia istnienia naszej parafii. Główne uroczystości odbędą się 22 lipca w odpust. Zwracamy się do osób, które posiadają jakieś materiały o historii parafii o wypożyczenie ich, będą do zwrotu. Artykuły, stare zdjęcia ukazujące kościół jego wnętrze mogą być ze ślubu i komunii św. itp.
8. W minionym tygodniu zostały wymienione drzwi na mocne dębowe w kaplicy przedpogrzebowej i w babińcu, trzeba je jeszcze obrobić.
9. Terminy poświęcenia pól do uzgodnienia z poszczególnymi miejscowościami.
10. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych w ciągu tygodnia po zakończeniu Mszy Świętej sprawowanej o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 16.45.
11. Tygodnik Niedziela do odbioru w zakrystii. Jest gazetka parafialna „Głos z Magdali”. Zachęcamy do lektury.
12. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy opieki Maryi i wszelkich łask Bożych.
13. W minionym tygodniu do „ Domu Ojca” odeszli: Stanisław Marczewski, Wiesława Przybylska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie ……….